| Customization: | Available |
|---|---|
| Input Voltage: | 220V |
| Power: | 5W/7W/12W/18W/24W/30W |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Product Name | D519 LED Surface Mounted Downlight |
| Main Material | Aluminum |
| Power | 5W / 7W / 12W / 18W / 24W / 30W |
| CRI | Ra90 |
| Voltage | 220V |
| Color Temperature | 3000K / 4000K / 6000K |
| Beam Angle | / |
| Application | Hotel, Engineering, Supermarket, Office, Residential |







Q1. When can I get the quotation?