| Customization: | Available |
|---|---|
| Emitting Color: | Warm White |
| Diffuser: | PS Material |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency





| Product Name | V23 Magnetic LED Grille Light |
| Main Material | Aluminium |
| Power | 12W / 18W / 24W |
| Light Source | COB |
| CRI | Ra>90 |
| Voltage | 48V / 220V |
| Color Temperature | 3000K / 4000K / 6000K |
| Beam Angle | 15°/24°/36° |
| Application | Hotel, Engineering, Supermarket, Office, Residential |







Q1. When can I get the quotation?